Іноземні вболівальники в Росії познущались над пам’ятником Леніну

  • Липень 20, 2018

На одному із Українських телеканалів вийшла в ефір передача в якій український журналіст Матвій Генапольський розповів історію про те, як іноземні вболівальники під час проведення в Росії чемпіонату світу з футболу побачили пам’ятник Леніну та познущались над ним.

Під час чемпіонату світу іноземці, а проводився чемпіонат як ми знаємо в різних містах опинились в одному із провінційних міст Росії. Прогулюючись по цьому місту вони знайшли бюст Леніна, оскільки для них бюст Леніна нічого не означає, вони сунули його до сміттєвого ящика, домалювали йому вуса. І російські ЗМІ які про це написали, написали дуже спокійно, просто освітили як розважались ці іноземні вболівальники

Також під час передачі Генапольський розповів, що на його думку культ вождів в Росії та колишньому радянському союзі покалічив життя цілого покоління та його дитинство зокрема.

Я згадую своє дитинство і усвідомлюю, що мені було противно дивитись на цей пам’ятник і дійсно хотілось його викинути у сміття. Все моє життя я рахую і я в цьому впевнений він понівечив. На мою думку всі пам’ятники цього комуністичного минулого їх потрібно просто порубати сокирою

Нагадаємо, після декомунізації на рівні перейменувань вулиць, площ та населених пунктів в Україні ініційовано декомунізацію ЗСУ в рамках якої мають бути встановлені нові звання та нові пагони.

Коментарі

...