14 бійців АТО відправили до Німеччини на лікування

  • Липень 15, 2018

14 бійців АТО які отримали поранення в зоні бойових дій на сході України були відправлені до Німеччини на лікування та реабілітацію. Лікування вони будуть проходити в клініках Бундесверу, про це інформує Міністерство оборони України та приводить слова німецького лікаря який відбирає воїнів на лікування.

Це вже наша шоста гуманітарна акція. Я особисто вп’яте прилітаю в Україну для відбору солдат, які потребують лікування

Дану акцію також прокоментував представник заступника міністра оборони. Він висловив вдячність за лікування наших воїнів та участь Німецьких фахівців в лікуванні.

Хотів би висловити Вам щиру подяку за підтримку та внесок в організацію лікування українських військовослужбовців, поранених під час проведення АТО на сході України. Розглядаю надану нам допомогу як знак дружньої підтримки і солідарності з українським народом і нашими Збройними Силами

Згідно прогнозів лікарів у залежності від важкості поранень українські бійці пробудуть на лікуванні в Німеччині від кількох місяців до одного року.

Нагадаємо, нещодавно делегація посольства ФРН відвідала запорізький госпіталь із метою вивчення матеріально-технічного стану госпіталю для визначення його потреб і надання допомоги. Слід зазначити, що лікування бійців АТО це не разова акція, і уже більше 80 учасників АТО пройшли лікування та реабілітацію в Німеччині.

Коментарі

...