25 січня 2008-го київське “Динамо” розгромило в рамках Кубка першого каналу московський “Спартак”

  • Січень 25, 2019

25 січня 2008-го київське “Динамо” розгромило в рамках Кубка першого каналу московський “Спартак” – 3:0. Це була перша напівофіційна гра нового головного тренера киян Юрія Сьоміна. Ніхто ще не знав, що той рік стане роком розгромів “Спартака”. У серпні у відборі до Ліги чемпіонів динамівці познущаються над москвичами двічі – 4:1 у Москві й 4:1 у Києві.
“Динамо” за всю гру не дало створити “Спартаку” жодного гольового моменту. Самі ж кияни мали безліч нагод. Їм довго не щастило, аж поки на 41 хв. Карлос Корреа запустив довгим пасом Сергія Реброва. Форвард вийшов сам на сам із Плетикосою. Сергій потужно пробив у ближній кут – 1:0.
Буквально в наступній атаці кияни подвоїли рахунок. Кравець на куті штрафного майданчика “розхитав” захисника, витягнув на себе голкіпера Плетікосу і віддав м’яч під удар Корреа – 2:0.
“Динамо” за всю гру не дало створити “Спартаку” жодного гольового моменту
У другій половині гри “Спартак” спробував перехопити ініціативу, але його потуги ні до чого не привели. Натомість Олег Гусєв у доданий час вийшов на ворота і невідпорно пробив у дальній кут – 3:0.
У серпні кияни знову познущалися над колишнім найпринциповішим суперником. У відборі до Ліги чемпіонів “Спартак” був битий у Москві – 4:1. Невдоволене керівництво червоно-білих відправило у відставку головного тренера Станіслава Черчесова. Замість нього команду очолив Ігор Ледяхов. Утім, це не вберегло “народну команду” від чергового розгрому в Києві. Динамівці знову були сильнішими – 4:1.

2008 рік увійшов в історію як рік 3 розгромів “Спартака”.

Автор: Юрій СТРИГУН

Коментарі

...