4G в Україні

  • Березень 8, 2018

6 березня 2018 року в Україні відбувся тендер щодо закупівлі частот для введення нового стандарту зв’язку 4G. Телеканал «112» озвучив основні цифри після проведення аукціону.

Загальний об’єм отриманих під час аукціону коштів складає 5 мільярдів 434 мільйони гривень

Також тему тендерів на зв’язок озвучив заступник голови адміністрації президента Дмитро Шимків.

Все почалося з президентського указу. І у нас було 3G – це ініціатива президента. І 4G – це ініціатива президента. Був відповідний указ президента. І головна мета – це запровадження сучасних технологій і в той же час мобілізація коштів через прозорий конкурс, який сьогодні відбувся. Це другий етап 4G. Перший відбувся місяць назад в 2600-му діапазоні. Ми залучили 2,5 мільярди гривень. Сьогодні залучили 5,4-5,5. Майже 7,9 мільярдів гривень було залучено за 4G до державного бюджету. Це досить велика сума. Це перевищує те, що планувалося у державному бюджеті. Змагання були досить суттєві. Команди виходили, робили перерви, майже всі брали перерви декілька разів, дзвонили в штаб-квартири. Останній лот був проданий за 900 мільйонів, хоча стартова ціна була 250

Нагадаємо, новий стандарт зв’язку обіцяють запровадити в головних містах України, та в прикордонних зонах до кінця цього року.

Коментарі

...