Porsche випустила першу в історії супер-яхту власного дизайну

  • Вересень 26, 2017

В останніх числах вересня 2017-го року пройде захід Monaco Yacht Show, однією з новинок якого стане судно Dynamiq GTT 115. Спільне дітище суднобудівників і геніїв автопрому — а точніше, дизайнерів іменитого бренду суперкарів. Для простоти розуміння його називають «перша суперяхта Porsche».

 

Судно довжиною 35 м спроектовано і побудовано компанією Vripack, за концепцію й дизайн відповідала студія Porsche AG. За замовчуванням суперяхта ходить на дизелях MAN потужністю 3,2 тис. л. с., але клієнт може замовити гібридну силову установку з нульовим рівнем викидів в атмосферу. Стеля швидкості 21 вузол (43 км/год), дальність автономного плавання 3400 морських миль.

Цей кораблик створений з єдиною домінуючою метою: перенести відчуття комфорту і розкоші з автобану, з автомобілів Porshe, на воду. На суперяхті можуть розміститися лише 12 осіб, 6 членів екіпажу і шестеро пасажирів, зате скрізь широкі проходи, високі стелі, карбон, мармур і шкіра в обробці. Як кажуть творці Dynamiq GTT 115, вони навіть постаралися, щоб гуркіт моторів не заважав медитувати на палубі і спостерігати за зірками.

 

Створення суперяхти позиціонується як кульмінація процесу переносу чарівності бренду Porsche з землі на воду. Всього буде випущено 7 повнорозмірних примірників, за ціною $16 590 500 кожен. І деяка кількість яхт поменше – в даний час готуються дві «бюджетні» версії, але їх презентація ще не скоро.

Коментарі

...