1 грудня, відбудеться перше засідання новообраної Київради й інавгурація мера столиці

  • Грудень 1, 2020

Урочисте засідання заплановане о 12:00 на вул. Хрещатик, 36.

Це єдина сесія, до організації якої секретаріат Київради не має відношення.

На порядку денному будуть 2 питання: інавгурація мера – вручення посвідчення Київського міського голови новому меру, оприлюднення результатів виборів до Київради й вручення депутатам посвідчень.
Торжество пройде в залі пленарних засідань. Туди не пускатимуть ні громадськість, ні журналістів. Усі ці запобіжні заходи- у зв’язку з карантином. Присутні на церемонії будуть тільки новообрані депутати – в масках і рукавичках. Оброблять дезінфекційним засобом залу засідань і робочі місця депутатів до і після сесії. Вся церемонія триватиме близько години”
Поки що невідомо, хто стане секретарем Київради. За словами співрозмовника, сьогодні депутати не обиратимуть нового секретаря.

6 листопада Київська міська територіальна виборча комісія оголосила результати виборів міського голови. За Віталія Кличка проголосував 365 161 виборець. Він отримав 50,52%. За кандидата від ОПЗЖ Олександра Попова – 68 757 виборців, За кандидата від “Голосу” Сергія Притулу – 56 900. За висуванку від “Слуги народу” Ірину Верещук – 39 321.

Коментарі