73 церемонія нагородження американської телевізійної премії “Еммі” оголосила цьогорічних претендентів

  • Липень 14, 2021

Четвертий сезон найдорожчого серіалу стрімінг-сервісу Netflix про британську монаршу родину “Корона” найбільше представлений в акторських номінаціях. Між собою конкуруватимуть виконавиці головних ролей королеви Єлизавети ІІ та принцеси Діани — Олівія Колман та Емма Коррін. Гелена Бонем-Картер та Джилліан Андерсон, які зіграли принцесу Маргарет та прем`єр-міністерку Маргарет Тетчер, претендують на нагороду як акторки другого плану.

Загалом серіал представлений у 24 номінаціях. Стільки же має фантастичне шоу “Мандалорець” зі всесвіту “Зоряних воєн”. Другий сезон серіалу про пригоди космічного мисливця за головами найбільше представлений у технічних номінаціях.

На 23 нагороди претендує серіал “ВандаВіжен”. Стилізоване під старі американські ситкоми шоу про супергероїв Marvel Ванду Максімофф та Віжена дебютувало на стрімінг-сервісу Disney+ у січні.

Цього року канал HBO має 130 номінацій. Його найбільший конкурент Netflix претендує на 129 статуеток. На третьому місці знаходиться Disney+ з 71-ю потенційною нагородою.

На попередній церемонії вручення премії “Еммі” комедійне шоу “Шиттс-Крік” встановило рекорд, отримавши нагороди в усіх 4 акторських номінаціях. Серіал “Спадщина” став найкращою драмою.

Цьогорічні лідери “Корона” та “Мандалорець” отримали 2 та 7 нагород відповідно.

Коментарі