Армін Лашет виступив за запуск російського газопроводу “Північний потік-2”

  • Вересень 24, 2021

Сьогодні відбулися останні дебати перед парламентськими виборами, повідомляє Zeit. Лашет є представником партії канцлерки ФРН Анґели Меркель.

Під час бліц-опитування Лашет ствердно відповів на питання про те, чи запустить він російський “Північний потік-2”, якщо стане канцлером. Водночас кандидат від ліберальної “Вільної демократичної партії” Крістіан Лінднер виступив проти інтеграції України в ЄС та НАТО.

Вибори до німецького парламенту відбудуться 26 вересня.

1 жовтня російська газова компанія-монополіст Газпром планує почати постачання газу в Європу через “Північний потік-2”. “Північний потік – 2” проходить із Росії в Німеччину через Балтійське море. Завдовжки 1234 км. У грудні 2019 року будівельні роботи зупинили через запровадження санкцій США, проте їх відновили наприкінці 2020-го.

Лашет є прем’єр-міністром німецької землі Північний Рейн-Вестфалія. Очоливши партію після внутрішньопартійного голосування, він став однією з найімовірніших персон, що можуть стати новим канцлером ФРН. На початку серпня Лашет заявив, що в разі використання Росією “Північного потоку-2” проти України на неї накладуть санкції.

Коментарі