Австрія з 1 липня дозволила в’їзд вакцинованим українцям для відвідання близьких та друзів та з туристичною метою

  • Липень 1, 2021

Відсьогодні для українців відкрилася Австрія. За умови повної вакцинації за 14+ днів до подорожі в’їзд вільний
написав у Twitter міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Дозволили в’їзд без реєстрації та без карантину з сертифікатом про повну вакцинацію проти Covid-19. Вакцинацію потрібно зробити більше ніж за 14 днів до в’їзду та була проведена не довше ніж 270 днів тому.

Австрія визнає вакцини Comirnaty (INN) від BioNtech/Pfizer; Vaxzevria Covid-19 Vaccine AstraZeneca Covishield від Serum Institute of India; Covid-19 Vaccine Janssen від Johnson & Johnson; mRNA-1273 Covid-19 Vaccine від Moderna; Sinopharm/BIBP SARS–CoV-2 Vaccine (Vero Cell), Inactivated, Sinovac.

Можливий в’їзд з негативним ПЛР-тестом. Але після в’їзду потрібно відбути 10-денний карантин. Його можна уникнути при пред’явленні негативного результату тесту, але не раніше ніж на 5 день після в’їзду.

Сім країн Європейського Союзу схвалили індійську вакцину від коронавірусу Covishield, яку також використовують і в Україні. Туристи, які отримали щеплення препаратом Covishield, матимуть право подорожувати в Австрію, Німеччину, Словенію, Грецію, Ірландію та Іспанію. Естонія також підтвердила, що визнає всі вакцини від Covid-19, які дозволені в Індії.

Коментарі