Багато українців шукають роботу у міжнародних компаніях

  • Березень 17, 2019

Крім високої зарплати, це можливість отримати досвід і стати затребуваними на ринку праці в майбутньому.
Сьогодні на сайтах пошуку роботи часто з’являються такі вакансії. Міжнародні компанії шукають працівників в офіси і в Україні.
Dyckerhoff GmbH шукає головного енергетика
Компанія, яка займається виготовленням цементу по всьому світу, в Україні теж має 3 заводи. На один з них, у смт Ольшанському Миколаївської обл., потрібен головний енергетик. Шукають людину з досвідом роботи з газовим та електрогосподарством, водопровідними, каналізаційними та тепловими мережами. Компанія обіцяє високу зарплату, безкоштовний корпоративний транспорт і медичну страховку.
Carlsberg шукає інженера-хіміка харчового виробництва
Міжнародна пивоварна компанія шукає працівника у київську лабораторію. Обов’язки – брати проби, проводити аналізи сировини і контролювати продукцію на всіх етапах виробництва. Отримати роботу зможе професіонал зі знанням технології пивоваріння. Компанія обіцяє щомісячне преміювання та часткову компенсацію обідів.
Imperial Tobacco шукає асистента керівника
Міжнародна тютюнова компанія шукає помічника керівника зі знанням англійської. Кандидат повинен мати досвід роботи на аналогічній посаді, організаторські здібності.
Аdidas шукає бухгалтера
Фахівця шукають у київський офіс. Крім фінансових знань, від кандидата потрібне знання англійської. Компанія обіцяє медичну страховку, часткову компенсацію обідів і знижки на власну продукцію.
Coca Cola шукає фахівця з організації маркетингових заходів
У головний офіс компанії потрібен спеціаліст, який контролюватиме проведення національних промо-акцій, організовуватиме і проводитиме локальні акції. Шукають людину з досвідом просування торгових марок, знанням англійської мови.

Українці у середньому отримують 9223 грн у місяць. Найвища середня зарплата у Києві – 13 721 грн. Найнижча – у Чернівецькій обл (6958 грн).

Коментарі