Бійці «Торнадо» прокоментували звинувачення щодо рекету, зґвалтувань та інших резонансних звинувачень

  • Травень 25, 2018

Український відеоблогер та політолог виклав відео де він спілкується із засудженими бійцями добровольчого батальйону «Торнадо». Під час бесіди Семченко озвучив питання які задавали підписними його телеканалу, зокрема було задано питання про зґвалтування жінки та мародерство.

В даному квадраті нашого добровольчого батальйону не було, скажу навіть більше, батальйон «Шахтарськ» навіть не пересікав трасу яка веде до даного міста. Там було багато добровольчих батальйонів, «Правий Сектор», «Донбас», «Дніпро» та інші. Я можу вам сказати твердо одне, є матеріали та фонди по яких можна побачити де та які завдання виконував батальйон «Шахтарськ». Батальйон «Шахтарськ» дальше Іловайська не заходив, він навіть не наближався до траси Сніжне-Донецьк

Також під час розмови командир батальйону «Торнадо» прокоментував звинувачення щодо нього особисто про звинувачення в кримінальній діяльності під час його діяльності в довоєнний період.

Я починав із видобутку вугілля в копанках, так там мало бути і обладнання і все інше. Проте після розпаду радянського союзу залишилось дуже багато териконів та із золою від 20 до 28%. В Торезі біля кожного заводу стояли шлаковідстійники які вважались просто сміттям, також в Торезі було дуже багато конвеєрних доріг довжиною в кілька кілометрів, я це усе знайшов та почав їхню розробку. Поспілкувавшись зі старими шахтарями і вони розповіли як правильно переробити дані відходи, ми забирали відходи і люди були нам вдячні, та переробляли їх в брикети для топлива

Нагадаємо, бійці батальйону «Торнадо були засуджені за низкою статей кримінального кодексу. На даний час ними подана апеляція та справа переглядається в суді.

Коментарі