Більше року по розслідуванні вбивств

  • Травень 2, 2018

Марія Вороненко, вдова загиблого на Україну депутата Держдуми Російської Федерації розповіла про погрози та переслідування які на даний час її турбують.

Вони періодично надходять. Як тільки я щось скажу у черговий раз неприємне, то вони відразу – весь Messenger покривається відразу цим всім. Як тільки трохи спокійніше – менше, але все одно йду.
Я маю постійну посвідку на проживання. Це дає можливість все життя прожити в Україні. І через 3 або 4 роки це дозволяє також отримати громадянство України

Наближені до сім’ї Вороненко також не залишились осторонь та висловили свою позицію щодо особистого життя подружжя.

Спочатку так, все підносилося в такому вигляді: “Я не зробив Машу щасливою, їй було складно і погано, вона гідна, врешті-решт, відчути жіноче щастя. Я впевнений, що ти даси їй те, що не зміг дати їй я

Нагадаємо,
Денис Вороненко, колишній депутат Держдуми від КПРФ, програвши на парламентських виборах, в жовтні 2016 року емігрував до України. Там він дав свідчення проти екс-президента України Віктора Януковича у справі про держзраді. Зокрема, розповів про лист Януковича Путіну, в якому той просив ввести війська в Україну після євромайдан.

Коментарі