Борги киян за опалення цього року зросли на 17% у порівнянні з торішнім опалювальним сезоном

  • Квітень 16, 2021

Це була найхолодніша зима за останні три роки. Зростання заборгованості на 17% — це величезний приріст. Станом на 1 квітня 2021 року, загальна заборгованість мешканців за тепло і гарячу воду становить 4,6 млрд грн. Підприємство проводить заходи зі стягнення заборгованості. Будуть судові позови. Сам факт наявності заборгованості не завжди пов’язаний із фінансовими труднощами. Якщо провести аналіз і переглянути 10 найбільших боржників, у цьому переліку немає жодної квартири, площа якої була б менша за 200 квадратних метрів
Повідомив Костянтин Лопатін, директор СП “Енергозбут” КП “Київтеплоенерго”.

Київтеплоенерго готове укласти зі споживачами договори з реструктуризації боргів. Водночас загальна сума не зміниться.

363,4 тис. грн — це найбільший борг у квартирі на вул. Івана Франка. Загальна заборгованість споживачів із великими квартирами сягнула 2,2 млн грн.

Найвищу середню ціну за опалення кияни платили в лютому — 34,79 грн за кв. м, коли середньомісячна температура повітря становила — 4,7°C. А найнижчу в листопаді – 25,69 грн за кв. м за середньомісячної температури +3,8°C.

Опалювальний сезон у Києві тривав 179 днів. Підприємство обслуговує майже 10 тис. жилих будинків.

Упродовж цьогорічного опалювального сезону бригади Київтеплоенерго усували у середньому 30 пошкоджень теплотраси за добу.

Коментарі