Британське видання The Guardian опублікувало комікс They have bullets

  • Серпень 12, 2019

We have the city художника Алекса Павлоцького. Він розповідає про події української Революції гідності. Про це повідомив сам митець у Facebook.

Комікс вийшов у розділі The Guardian Cities. Він складається з 4-х частин: Euromaidan: The City as a Weapon, Euromaidan: The Camp in the City, Euromaidan: The War Zone, Euromaidan: The Tent Village.
У коміксі йдеться про події від перших протестів у листопаді 2013-го до серпня 2014-го, коли розібрали наметове містечко.
Художник розповідає про побиття студентів у ніч на 30 листопада, вбивства учасників Майдану 18-20 лютого і згадує російсько-українську війну, називаючи її “громадянською” (“civil war”).
Алекс Павлоцький бачив події на власні очі: він був у Києві до зведення наметового містечка на Майдані Незалежності на початку 2014-го. Павлоцький – ілюстратор, художник коміксів та антрополог із Мельбурна, Австралія. Зараз живе та працює у Новій Зеландії.

У Франції вийшов комікс “Любов на Майдані”. Присвячений українській Революції гідності. Перший том видання має назву “Олена”.

Коментарі