Через карантин вихідного дня бізнес втратив мільярди. Збитки відшкодує Степанов чи Зеленський?

  • Грудень 1, 2020

Міністр охорони здоров’я каже, що карантин вихідного дня себе не виправдав. Хотілось би знати, хто понесе відповідальність і відшкодує збитки? Степанов? Зеленський? Єрмак? Бо, в масштабах країни, через карантин, що себе не виправдав, бізнес втратив мільярди. Мільйони людей не отримали зарплати. Бюджет не отримав податків. А влада така: сорі! Ми тут з пацанами спробували, а воно не вийшло. Вибачте!

А ще не вийшло закінчити війну. Ну як не вийшло? Насправді, майже вийшло. Ми війну закінчили і більше не стріляємо. Правда, росіяни не закінчили і наших солдатів продовжують вбивати. Але в Офісі президента вважають, що тут не повний провал, а, все-таки 50 на 50.

Не вийшло виростити економіку на 40%. Перший Кабмін Зеленського пробував, але не вийшло і вона почала не рости, а падати. Ще у січні. До коронавірусу.

Не вийшло підняти зарплати медикам. І, ніби, все правильно зробили: ролик у ютуб запиляли, інфографіку намалювали. А зарплати не піднімаються і все. Як пороблено!

Не вишло побороти олігархів. Зеленський Коломойського навіть в Офіс президента запросив, щоб побороть. Але рідні стіни не допомогли.

Правда, є й хороші новини! Дуже вдало вийшло послати МВФ. Прямо, як в серіалі. Правда, послали не ми їх, а вони нас. Але це вже деталі.

І у мене питання: а навіщо нам влада, у якої нічого не виходить?

Сергій Марченко
Засновник рекрутингової агенції “Борщ”, експерт ринку праці

Коментарі