Через пандемію Новий рік і Різдво в Києві святкуватимуть із карантинними обмеженнями

  • Грудень 5, 2020

Без фудкортів, концертів та інших масових гулянь.

Центром столиці прокладуть новорічний маршрут завдовжки 8 км. Від Арки дружби народів, через пішохідно-велосипедний міст, парк “Володимирська гірка”, Алею художників, Андріївський узвіз та до Контрактової площі. На всіх локаціях буде дотримана дистанція. Завдяки маршруту люди не стоятимуть на місті і постійно рухатимуться. Про це повідомили у КМДА під час пресбрифінгу 4 грудня.

На кожній із локацій будуть зони для розваг: ковзанка, 20-метрове оглядове колесо та льодова гірка. Протягом усього маршруту будуть розміщені світлові та арт-інсталяції новорічної і різдвяної тематики у рамках проєкту “Парад культур”. Дорогою можна буде придбати сувеніри та випити гарячого чаю чи кави.

За словами директорки Департаменту культури Діани Попової, влада Києва відмовилася від гулянь за прикладом європейських країн. Переробили свою філософію святкувань, зважаючи на сучасні реалії.
Ми знаємо, що багато європейських країн не святкують в такому об’ємному масштабі, як щорічно, Різдво та Новий рік. Відмовляються від традиційних різдвяних ярмарків, традиційних концертів і шоу-програм, на які чекають діти і всі містяни. І так само Київ не залишається осторонь
Зазначила, що до свят у столиці встановлять 3 ялинки. Головну ялинку країни на Софійській площі, головну ялинку міста біля Арки дружби народів, центральну ялинку Подолу на Контрактовій площі.
Цьогоріч у нас абсолютно інший формат ялинки. Буде штучною. Оформили її незвично, але сподіваємося, що це принесе нам щастя і казку в наступному році
Засвічення ялинок відбудеться 19 грудня о 19:00, у день Святого Миколая, без традиційного параду. Трансляцію будуть вести наживо онлайн.

Темою цьогорічного Нового року обрали Казковий ліс.
Святкову атмосферу казкового лісу буде створено завдяки декораціям і фотозонам із кумедними жителями могутнього пня та з використанням ретро ламп і гірлянди, що нагадує зоряне небо
Говорить Ігор Добруцький, засновник проєкту Folk Ukraine, організатор новорічно-різдвяних святкувань на Софійській та Контрактовій площах.

Коментарі