Через введення карантинних обмежень протягом усього епідеміологічного сезону 2020-2021 року лікарі в Україні не виявили вірусу грипу

  • Лютий 21, 2021

Про це повідомила завідувачка відділом вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського Алла Мироненко.
Поки грипу не було – ми шукаємо, але поки нічого не знайшли. Шукаємо, скрінуємо, але не було. Тому що всі ходять в масках і міграційні процеси дуже обмежені в порівнянні з тим, що відбувається завжди. Якщо все відкриють, грип може початися вже у жовтні
Епідеміологиня зазначає, що цього сезону епідемії грипу і ОРВІ вже не буде, оскільки діє масковий режим і багато українців продовжує працювати віддалено. Втім епідеміологи не виключають, що в Україну все ще може потрапити якийсь вірус, хоч через карантинні обмеження він не зможе спровокувати спалаху.

Кабінет міністрів повернув адаптивний карантин в Україні і продовжив його до 30 квітня включно. Рішення ухвалили на засіданні уряду 17 лютого. Постанова набирає чинності 24 лютого. В областях знову встановлюватимуть різні карантинні обмеження залежно від епідемічної ситуації.

Коментарі