Цієї зими школярі можуть відпочивати 17 днів. Із п’ятниці, 25 грудня, до 10 січня

  • Грудень 7, 2020

Кілька років тому українські школи отримали від Міносвіти право самостійно визначати період відпочинку для учнів.

Щорічно міністерство рекомендує періоди канікул, у які більшість навчальних закладів їх проводять. Однак в окремих школах навчальний процес може бути організований інакше. При цьому школи зобов’язані дотримуватися важливого правила — загальна тривалість канікул на рік має складати не менше 30 днів, без урахування літніх.

До початку навчального року рекомендували такі дати:

– осінні канікули: з 26 жовтня по 1 листопада включно;

– зимові канікули: із 25 грудня до 10 січня включно;

– весняні канікули: з 22 по 28 березня включно;

– літні канікули: 1 червня — 31 серпня включно.

Цьогоріч тривалість і дати зимових канікул залежать ще й від епідситуації в Україні, а отже, від рішень Кабміну й місцевих адміністрацій.

Найбільш імовірно, що уряд посилить карантин на 3 тижні, починаючи з перших чисел січня. Це означає, що 2-гу навчальну чверть українські школярі довчаться у звичайному режимі. А приблизно на 1,5 тижня – з Нового року і до 10 січня – локдаун накладеться на зимові канікули.

Подальший режим роботи шкіл після зимових канікул 2020/2021 залежатиме від обмежень затверджених урядом для навчальних закладів на період жорсткого карантину. Тож, можливо, школярам доведеться на кілька тижнів перейти на навчання в дистанційному режимі.

Уряд не запроваджуватиме в грудні жорсткий карантин. Проте з урахуванням динаміки захворюваності запроваджувати жорсткіші карантинні заходи доведеться вже в січні. Уряд спільно з місцевою владою працює над низкою обмежень. Їх повний перелік представлять на засіданні уряду 9 грудня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook.

Коментарі