Давид Арахамія заявив, що слова про відновлення водопостачання до Криму були сприйняті неправильно

  • Лютий 12, 2020

Виправдання “за те, чого не було” він опублікував у Facebook.
Ідея про поновлення постачання води на півострів в обмін на виведення російських військ з Донбасу не моя. Якщо ви уважно подивитеся ефір, то побачите, що таку постановку питання озвучив ведучий і запитав, яка моя особиста думка з цього приводу… Питання було сформульоване так, ніби альтернативних варіантів не існує, і я відповів, що вважатиму це достатнім компромісом. І тричі повторив, що це моя особиста позиція
Він зазначив, що у “Слузі народу” ніколи не піднімали питання про поновлення водопостачання до Криму. І наголосив, що в питанні суверенітету і територіальної цілісності не може бути ніяких поступок.
Хочу принести вибачення громадянам України, переселенцям, кримчанам, яких могли образити мої слова, навіть попри те, що вони були вирвані з загального контексту і насправді були трактовкою припущень, озвучених не мною.
Я ріс у Миколаєві, кримчани – наші сусіди. Я дуже люблю Крим, і ми ніколи не допустимо будь-яких форм легалізації незаконної анексії наших територій. Крим був, є і буде частиною України

Напередодні голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що погодився б пустити воду до анексованого Криму в обмін на виведення російських військ із Донбасу та передання окупованих територій під контроль України. Мотивував це тим, що в Криму “водою користуватимуться громадяни України”.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак зазначив, що це його особиста думка.

Коментарі