ДБР відкрило кримінальну справу щодо можливої участі Андрія Парубія в організації масових заворушень в Одесі 2 травня 2014-го

  • Вересень 23, 2019

Повідомив про це колишній спікер Верховної Ради у Facebook.
ДБР відкрило проти мене кримінальне провадження. За організацію захисту Одеси навесні 2014-го. Щоправда, у своєму листі ДБР це називає “масовими заворушеннями”
Як відзначив екс-спікер, отриманий від ДБР документ його не здивував.
От що здивувало, так те, що у тексті не було (поки що) формулювань про “організацію, координацію та здійснення Парубієм державного перевороту під кодовими назвами “Майдан”, “Революція гідності”, про “незаконне усунення від влади законно обраного президента Януковича”, про “захоплення влади організованою злочинною групою”, про “злочинну протидію державній політиці реінтеграції України у єдиний простір із братньою Російською Федерацією” тощо. Хоча це вже досить виразно прочитується між рядками
За словами Парубія, ДБР класифікувало протидію української влади та громадянського суспільства гібридному захопленню путінською Росією українського південного сходу як “факт створення і координування Парубієм громадських озброєних угрупувань із метою вчинення масових заворушень 2 травня 2014-го на території Одеси”.
У документі ДБР це вже стверджується як факт. Дійсно, нова, химерна епоха…
Прокоментував колишній голова Верховної Ради.

2 травня 2014-го у центрі Одеси розгорілося масове протистояння між прихильниками та противниками єдності України — учасниками маршу “За єдність України” та активістами “Одеської дружини”. У результаті загинули 48 осіб, понад 250 були поранені.

Коментарі