Депутат від Свободи мало не побив блогера в ефірі

  • Лютий 7, 2018

Колишній депутат від ВО «Свобода» Едуард Леонов мало не побився із блогером Русланом Коцабою у ефірі телепередачі «Відкритий діалог». Однією із тем предачі було питання чи варто запрошувати на телебачення проросійськи налаштованих осіб та соратників Віктора Януковича. Згідно позиції депутата свободівця дані особи немають допускатись на телебачення та інформаційні програми.

«Усі сили потрібно спрямовувати на таку ціль як перемога у війні. Хто проти України той за ворога і крапка. Жодні Портнови та всілякі там Герман не повинні бути присутніми в Українському телебаченні»

Коцаба коментуючи відповідь депутата заявив що війна не лише на Сході а і в головах. Після обміну репліками свободівець назвав Коцабу «моральним виродком» і запропонував «розібратись по чоловічому». Ведучий заявив що ефір зупинено і програма завершена.
Читайте також Закон про реінтеграцію Донбасу врахував інтереси окупанта, а не українців

Після ефіру даючи коментарі Руслан Коцаба заявив що за кулісами конфлікт припинився і сторони змогли поспілкуватись в спокійному руслі.

«У фойє, де не було камер ми нормально поспілкувалися. Свободівець збагнув що я можу дати здачу. Звісно потім мені було б соромно, все-таки чоловік не моєї вагової категорії, та і я на десять років старший, отже маю бути мудрішим.»

Нагадаємо Руслана Коцабау суд Івано-Франківської області засудив до 3 років і 6 місяців позбавлення волі за перешкоджання діяльності Збройних Сил України. В липні 2016 року апеляційний суд повністю його виправдав

Коментарі