Депутати українського парламенту планують у грудні ухвалити законопроект про медіа-сервіси, який регулюватиме правила роботи інтернет-ЗМІ

  • Жовтень 27, 2019

Ми працюємо над новим законопроектом. Це повинен бути документ, максимально близький до медіа-кодексу. Ми створили робочу групу – там медіаюристи, представники індустрії та міністерства, депутати. Я сподіваюся, що в середині листопада ми зможемо винести на публічне обговорення перший драфт, і якщо ми всі дійдемо консенсусу, то в грудні можна буде провести голосування в першому читанні, щоб знову, пройшовши цикл обговорення, отримати вже остаточний законопроект
Заявив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв під час форуму National Media Talk.

Він уточнив, що цей законопроект повинен юридично визначити, чи є інтернет-портали засобами масової інформації, а також передбачати встановлення контролю над такими медіа-реурсами.

За словами Потураєва, в документі будуть “напрацювання” Миколи Княжицького про прозорість власності і фінансування.

Законопроект передбачатиме розширення повноважень Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроект, яким пропонує скасувати обов’язковий друк законів і підзаконних актів в офіційній газеті уряду “Урядовий кур’єр”.
Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.
“Боремося з архаїзмами”, — написав він у Facebook.

Коментарі