Державний концерн Укроборонпром відкрив доступ до технічної документації для виготовлення апаратів штучної вентиляції легень “Бриз-Т”

  • Березень 21, 2020

Компанія готова передати копії приватним виробникам, які можуть швидко налагодити виробництво приладів. Про це повідомляє пресслужба концерну.

Концерн провів ревізію заводу “Буревісник”, який у 2008 році зупинив виробництво цих апаратів. Тоді уряд планував замовити в заводу 1 тис. таких апаратів, на що завод узяв кредит, проте замовлення так і не було отримано. Через це завод заборгував 100 млн грн. На цей час він перебуває у стані банкрутства.
Ми вирішили віддати всю конструкторську документацію приватним компаніям, які мають станки, можуть швидко підлаштувати свої потужності для виготовлення необхідних деталей та корпусу, отримати сертифікацію та провести випробування. Якщо такі є і можуть виготовити свої версії “Бризів” у стислі строки та за притомну вартість, “Укроборонпром” надасть креслення та супровідну документацію
Заявив гендиректор Укроборонпрому Айварас Абромавичус.

Державне підприємство “Новатор”, яке входить до складу Укроборонпрому, екстрено переорієнтувало виробництво і запустило пошиття медичних марлевих пов’язок для потреб підприємств держконцерну. Підприємство також готується до запуску виробництва перших вітчизняних клапанних респіраторів FFP3, на підприємстві встановлюють нову виробничу лінію, яка дозволить випускати до 3 млн цих спецзасобів щомісяця.

Коментарі