Держкомпанія Укргазвидобування відкрила два нових родовища газу і нафти

  • Липень 1, 2019

Поклади виявили у Харківській і Полтавській області. Про це повідомляє прес-служба компанії.
За результатами виконаної ЗD-сейсміки на ділянці у Харківській області було пробурено пошукову свердловину, після випробовування якої на глибині понад 3 700 м отримано приплив нафти. Станом на сьогодні в свердловині продовжують промислові дослідження та проводять підготовку до експлуатації. За попередніми оцінками, ресурси нафти на новому родовищі становлять близько 130 тис. т.
Так само на ділянці надр у Полтавській області після проведених сейсмічних досліджень і буріння першої пошукової свердловини глибиною 6 300 м отримано промисловий приплив газу. В результаті відкрито нове газоконденсатне родовище, ресурсна база якого за попередніми оцінками становить понад 2,7 млрд м3 природного газу

У Вінниці німецький інвестор налагодив видобуток біогазу і виробництво електроенергії зі сміттєзвалища. У товщі сміття бурять свердловини. З них газ компресором викачують на міні-електростанцію. Спалюють і перетворюють в електрику, що подають у мережу. Одна така електростанція здатна забезпечити енергією 700 квартир.

Коментарі