Держслужбовці МОЗ просять Олексія Гончарука припинити політичний тиск із боку команди нової міністерки та стати посередником у діалозі між ними

  • Вересень 24, 2019

Текст листа з підписами опублікувала гендиректорка директорату медичних послуг Оксана Сухорукова, яку попросили піти з МОЗ.

За словами працівників, у міністерстві зривають закупівлі ліків і вакцин, зупинені процеси формування політик, немає комунікації між політкомандою та держслужбовцями, зупинено проект “Поліпшення здоров’я на службі у людей”, який фінансує Світовий банк. Під час формування бюджету-2020 скорочено витрати на ліки для орфанних пацієнтів.
Радники міністра дезінформують громадськість щодо роботи міністерства упродовж 3 попередніх років, нівелюючи досягнення наших команд.
Важливими цінностями нашої команди є гідність і сміливість. Ми не дозволимо принижувати честь і гідність держслужбовців. Ми готові до відкритого діалогу на умовах професійності та прозорості. Звертаємося до вас і просимо стати посередником у найбільш стислі терміни

Новопризначений заступник міністра охорони здоров’я Михайло Загрійчук запропонував гендиректорці директорату медичних послуг Оксані Сухоруковій піти з посади через розбіжності в поглядах. Сухорукова отримала посаду в листопаді 2018-го, перемігши на конкурсі.
4 вересня Кабінет міністрів звільнив Уляну Супрун та її заступника Олександра Лінчевського.
Новою міністеркою охорони здоров’я стала Зоряна Скалецька.

Коментарі