Електронний медичний сервіс Helsi запустив офіційний мобільний додаток

  • Грудень 2, 2020

Сервіс допомагає отримати швидкий доступ до всіх медичних послуг онлайн.

Зокрема знайти лікаря за спеціалізацією, прізвищем чи назвою медзакладу та записатись до нього або записати рідних. Лише сімейних лікарів у системі вже понад 12 тис.

Система Helsi продовжить інтегрувати нові сервіси в додатку:

1. запрацюють медичні консультації онлайн: пацієнт та лікар двічі отримають електронне нагадування – за день та в день прийому;

2. стане доступним перегляд результатів прийому: пацієнт після відвідування лікаря зможе переглянути діагноз, призначене лікування, виписані рецепти та направлення;

3. протягом 14 днів після візиту можна буде залишити відгук про лікаря, на підставі відгуків формується його рейтинг;

4. стане доступним сервіс “Ліки онлайн” із простим алгоритмом дій пацієнта: записався на прийом, відвідав лікаря, лікар встановив діагноз, призначив лікування, виписав рецепт, знайшов ліки та забронював, далі ви отримуєте нагадування, що треба їх приймати.

Розробники додатку радять оновлювати його частіше, адже кожна версія міститиме вищезгадані сервіси. Додаток доступний на iOS та Android.

Медична система Helsi працює з 2016 року, щодня через сайт helsi.me 210 тис. пацієнтів записуються на прийом до лікаря. Система підключена до eHealth та надає функціонал для участі в реформі. Системою користуються 1100 закладів охорони здоров’я, 21 тис. лікарів по всій Україні.

Коментарі