Фестивалю Atlas Weekend, який запланований на 5-11 липня, оголосили бойкот

  • Червень 26, 2021

Про це повідомила Громадянська мережа “Опора”.

Громадська організація заявила, що цього разу не братиме участі в локації містечко ГО. Причина – участь у фестивалі російського співака Валерія Меладзе, який розважав самопроголошеного президента Білорусі, диктатора Олександра Лукашенка.
Ми не можемо собі дозволити бути поряд з людиною, яка розважає і веселить на приватних концертах сім’ю та поплічників самопроголошеного президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка, у той час, як режим знищує зародки громадянського суспільства, сотнями кидає людей до в’язниць, займається авіаційним тероризмом, закриває останні незалежні ЗМІ в Білорусі.
Нашого намету не буде цьогоріч на Atlas Weekend

В організації заявили, що підтримують народ Білорусі в його прагненні до вільних і чесних виборів та сподіваються на демократичний розвиток Республіки Білорусь.

25-27 червня в Києві та Одесі заплановані концерти громадянина Російської Федерації Василя Вакуленка, відомого під сценічним ім’ям “Баста”. Той давав концерти в окупованому Росією Криму.

СБУ звернулася до Міністерства культури та інформаційної політики включити “Басту” у список осіб, які загрожують національній безпеці.

Коментарі