Головний тренер збірної України Андрій Шевченко подякував уболівальникам за підтримку в матчі з Литвою (3:0)

  • Вересень 7, 2019

Перш за все, хотілося б подякувати вболівальникам, які приїхали з України підтримати команду. Хоч і невеликий стадіон, але, думаю, дуже багато вболівальників приїхало. Дякую за таку підтримку.
Друге, напевно, більш важливо, ніж наша гра, що сьогодні були звільнені наші військовополонені, моряки і інші хлопці. Відбувся обмін, ми теж за цим всім стежили. Думаю, це важлива подія сьогодні для України. Все закінчиться і буде добре

Сказав Шевченко на післяматчевій прес-конференції.

Згодом тренер відповів і на решту запитань.
Немає сенсу оцінювати команду як топ чи ні за цим матчем. Було багато речей, яки виходили. Однак було й багато помилок. Особливо на початку, допустили кілька помилок в захисті. Можливо, футболісти не зовсім пристосувалися до штучного газону. Дещо інший відскок м’яча, поле швидше.
Наш суперник перебуває у пошуку оптимального складу. Порівняно з минулим матчем у них сьогодні вийшло багато нових гравців. У другому таймі Литва мобілізувалася і намагалася диктувати темп.
Мені б хотілося дивитися на все позитивно, як наші вболівальники. Я трохи обережно до цього ставлюся. На нас чекають дуже важкі три гри. Наше завдання набрати максимум очок в цих матчах, щоб хоча б вийти на Євро.
Ярмоленко відіграв чудово. Після його травми грати на такому полі – це ризик рецидиву. За рахунку 2:0 вирішили його замінити. У нас є рівноцінна заміна – Віктор Циганков провів низку хороших матчів за Динамо.
Нігерія? Подивимося, як гравці відновляться після матчу на штучному полі. Вже після тренування у Дніпрі будемо думати над складом. У мене знову є шанс дати можливість гравцям, які не грають. Ви побачите більше тих імен, які менше провели часу на полі

Сьогодні збірна України розгромила в Вільнюсі Литву – 3:0.

Коментарі