Google почала тестувати нову функцію, завдяки якій користувачі отримуватимуть повідомлення про неперевірену інформацію в пошуковику

  • Червень 27, 2021

Про це повідомляється в блозі Google. Крім того, про нову функцію інформує видання The Verge. Нововведення торкнеться новинного контенту, який буде перевірятися і аналізуватися на предмет достовірності.
Хоча Google Search завжди пропонуватиме найбільш корисні результати, які ми можемо надати, іноді надійна інформація, яку ви шукаєте, просто ще не доступна в Інтернеті. Це може бути особливо актуально для останніх новин або нових тем, коли інформація, яка публікується першою, може бути ненадійною
зазначається в повідомленні компанії.

Відтак, була запущена нова функція: якщо тема нова, Google попереджатиме, що “знадобиться деякий час, перш ніж з’являться результати від надійних джерел”. У компанії вважають, що це підкаже користувачам, що до пошуку краще повернутися пізніше (коли буде більше інформації з надійніших джерел).

Нову функцію поки що запускають англійською мовою в США. Проте в компанії обіцяють розширити сферу її дії “в найближчі місяці”.

Коментарі