IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space відбудеться 3-5 вересня в Дніпрі

  • Квітень 12, 2021

Цьогоріч планують офлайнове проведення заходів.

Через пандемію організатори обрали для подій відкриті локації на міській набережній – Фестивальному причалі.
Торік через карантин ми були змушені змінити формат, відмовитися від більшості заходів і провести фестиваль в онлайні. Цього ж року вирішили ризикнути – плануємо офлайн. Заздалегідь обрали локацію, на якій можна буде облаштувати майданчики, що відповідатимуть карантинним вимогам, якщо до вересня вони все ж діятимуть. Звичайно, не виключаємо ймовірність проведення в гібридному чи навіть онлайн-форматі, адже не застраховані від будь-якого розвитку подій
Пандемія вплинула й на вибір фокусної теми фестивалю. Нею стане “Нова близькість / New Intimacy”, яка виникає на тлі масової ізоляції, закритих кордонів, втрат і тривожної невизначеності.
Нова реальність, що спіткала людство понад рік тому, пробралася у майже всі аспекти нашого існування. Ми інакше думаємо, відчуваємо, працюємо й відпочиваємо. Не будуємо далекосяжних планів, навіть мріяти стали обережніше.
Водночас ці випробування сформували й нові форми людської близькості, яку прочитуємо в очах перехожих з-понад захисних масок, в зітханнях сусідів по лікарняному ліжку, у віконечках робочих Zoom-зустрічей чи в авторських підписах на книжках, принесених з поштового відділення. Саме про цю нову форму близькості, що граничить з інтимністю, ми й поговоримо

Програму сформують та оприлюднять згодом. Також представлять команду, яка цьогоріч організовує фестиваль.

Book Space – книжковий фестиваль із постійним фокусом на інноваціях у книговиданні. Проводиться у Дніпрі щороку, починаючи з 2018-го. Організатором події є муніципальна програма “Культурна столиця”.

2020-го Book Space пройшов 4-5 липня у форматі онлайн-марафону, який тривав 16 годин поспіль. В межах заходу відбулося 15 подій за участю 35 гостей із трьох країн. У кураторських оглядах презентували 37 книжкових новинок від 20 українських видавців.

Коментарі