Кабінет міністрів затвердив нові правила пасажирських перевезень на час карантину

  • Жовтень 11, 2021

11 жовтня уряд вніс зміни до постанови.

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим або червоним рівнем будуть дозволені за умови наявності в усіх водіїв, екіпажу авіатранспорту й пасажирів одного з документів:

– документа, що підтверджує повний курс вакцинації або однієї дози вакцини для регіонів жовтого рівня;

– міжнародного, внутрішнього або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від Covid-19 однією чи двома дозами вакцини, дозволених ВООЗ;

– негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного застосунку “Дія”;

– негативного результату тестування на Covid-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу, який діє 72 год.

Нові правила стосуються регулярних і нерегулярних перевезень пасажирів. Ідеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний і залізничний міжобласного сполучення.
Нові правила для перевезення пасажирів – вимушений крок для стримування поширення коронавірусної хвороби, щоб зберегти життя та здоров’я громадян.
Тому наявність у водіїв і в пасажирів документів, які б підтверджували їхню Covid-безпечність, є необхідною умовою для перевезень у будь-якому виді транспорту

пояснив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Нова хвиля коронавірусу в Україні почалася раніше, ніж прогнозували. Її потужність наближається до показників осені 2020 року.

Коментарі