Капітально відремонтований пляж “Чорторий” у Деснянському районі Києва здобув міжнародну екологічну відзнаку “Блакитний прапор”

  • Червень 23, 2021

Про це повідомив мер міста Віталій Кличко.
Цей пляж, площею понад 5 гектарів, відвідують мешканці Троєщини та Оболоні. І ми неодноразово отримували звернення щодо його благоустрою. Тепер пляж має геть інший вигляд. Тут вирівняли майдан, завезли пісок, установили вбиральні й душові, облаштували медпункт і рятувальний пост, де працюють рятувальники
Він додав, що відзнаку “Блакитний прапор” цього року здобули дев’ять пляжів столиці. Таку відзнаку в Україні мають лише 18 морських і річкових пляжів. Три з них – в Одесі й Одеській області.
2015 року влада Києва підтримала ініціативу “Пляжний патруль” і створила новий формат рятувального сервісу на міських пляжах. Він довів ефективність. І сьогодні ми залучаємо до цієї роботи волонтерів, що є звичною практикою в багатьох країнах світу. Рух лайфсейвінг – це яскравий мікс активностей, волонтерства, спорту й патріотичного виховання в умовах сучасного громадського простору, яким і є міський пляж. Ми знаємо, що багато киян хотіли б долучитися

Відзнаку “Блакитний прапор” дають щороку. Пляжі, які її мають, відповідають міжнародним стандартам пляжного відпочинку за 33 критеріями, зокрема, щодо якості води, екологічного менеджменту й освіти, безпеки й послуг.

Коментарі