KISS End of the Road World Tour

  • Червень 4, 2019

Одна з найвпливовіших, затребуваних і екстравагантних рок-груп у світі KISS оголосила про останній тур у своїй кар’єрі. «Це буде найграндіозніше шоу з усіх, що ми коли-небудь робили, – заявили учасники KISS під час телешоу America’s Got Talent на каналі NBC. – Якщо ви любите нашу музику – приходьте. Якщо ви ніколи не бачили нас живцем – саме час зараз! ».

KISS (Поцілунок)— американський рок-гурт, утворений у січні 1973 року в Нью-Йорку Полом Стенлі, Джином Симонсом, Ейсом Фрейлі, Пітером Крисом та Браяном Стивенсоном. Колектив, насамперед, відомий фірмовим гримом його учасників і видовищними концертними виступами. Концерти гурту включали сцени дихання вогнем, виплювування крові, димлячих гітар, стріляючих ракет в корпусі гітари, рухому ударну установку та піротехніку. Група пройшла через декілька змін у своєму складі. Єдиними постійними учасниками залишаються Стенлі і Симонс. Оригінальний і найбільш відомий склад включає Стенлі (вокал, ритм-гітара), Симонс (бас, вокал), Фрейлі (гітара, вокал), Крис (ударні, вокал).

Нині рок-група KISS складається з музикантів Пола Стенлі, Джима Симонса, Еріка Сінгера та Томмі Тайєра.

Учасники гурту своїм гримом та костюмами виробили унікальних персонажів: The Starchild (Стенлі), The Demon (Симонс), The Spaceman (Фрейлі), The Catman (Крис). Через творчі розбіжності Крис і Фрейлі покинули гурт до 1982 року.

Останній тур KISS під назвою End Of The Road розпочався у січні 2019 року, що спочатку пройшов в найбільших містах Америки, а потім легендарна група відправилася до Європи. За свою 45-річну історію KISS не раз підтверджували свій титул одного з найбільш видовищних рок-колективів: їхні концерти щоразу вражають уяву неймовірними піротехнічними і сценічними рішеннями. Крім того, на їхньому рахунку більше 100 мільйонів проданих альбомів, а фанатська “Армія KISS” налічує мільйони людей в країнах усього світу.
Все, що ми створили і завоювали за останні чотири десятиліття, було б неможливо без мільйонів людей, які приходили на наші концерти в клуби, концертні зали і на стадіони, – кажуть KISS. – Цей тур буде справжнім святом для наших відданих фанатів і останнім шансом побачити KISS для тих, хто ще не був на наших концертах. Ми збираємося піти зі сцени такими ж, якими піднялись на неї: непримиренними і неприборканими!
В Україні довогоочікувана легендарна група вперше відіграє свій концерт 16 червня на НСК “Олімпійський”. Фанати та поклонники KISS квитки на фантастичне незабутнє шоу можуть придбати в концертній агенції “Аншлаг”.

KISS — одна з найуспішніших груп в історії рок-музики. Вони продали 75 мільйонів записів по всьому світу, включаючи 21 мільйон RIAA-сетрифікованих альбомів. 10 квітня 2014 року KISS були включені в Зал слави рок н роллу.

Коментарі