Клички розповіли, скільки разів їм пропонували змінити громадянство

  • Вересень 20, 2021

Ексчемпіони світу Володимир Кличко (64-5, 53 КО) і Віталій Кличко (45-2, 41 КО) розповіли про пропозиції щодо зміни громадянства, які вони отримували.
Перша пропозиція надійшла після того, як я став чемпіоном світу з кікбоксингу 1992 року. Приїхав канадський промоутер і зробив пропозицію поїхати в Канаду. А брат маленький, батьки. Я вчуся в інституті. Потрібно було все кинути й поїхати. Ясно, що відмовився
Потім пропозиції посипалися після Олімпійських ігор. І їх було багато. Але ж від кольору паспорта нічого не змінюється. Сенс? – сказав Віталій.
Були офіційні пропозиції, підписані керівниками партій, міст, офіційні листи зі словами “Прийміть громадянство”. Моя думка: що зміниться в моєму житті? Зовсім нічого. У мене було, зізнаюся, два громадянства – радянське багато років тому й українське.
Тут я повторю вже сказане: “Не питай, що може країна зробити для тебе, а що ти можеш зробити для країни”. Якщо я відмовлюся від українського громадянства, як це буде відіб’ється на моїй країні й на українцях? Як вони це сприймуть? Я не зможу дивитися в дзеркало, якщо це зроблю

сказав Володимир.

Віталій Кличко виграв перший титул чемпіона в поєдинку з британцем Гербі Гайдом 1999-го. Володимир Кличко був олімпійським чемпіоном та володарем трьох основних поясів чемпіона за версіями WBA, WBO, і IBF.

Коментарі