Костянтин Кулик не склав іспит на переатестацію

  • Жовтень 24, 2019

Кулик свого часу став першим обвинуваченим за незаконне збагачення, пише Центр протидії корупції.

2017 року антикорупційні органи встановили, що Кулик придбав квартири в центрі Києва, які зареєстрував на свою цивільну дружину й матір, й паркомісця. Ці активи не були відображені у декларації чиновника.

Крім того, експрокурор сил АТО не вказав у декларації за 2013 рік авто Toyota Land Cruiser 100, яким він почав користуватися у 2010 році на підставі довіреності, виданої Володимиром Жиліним – батьком одного з лідерів терористичної організації “Оплот” Євгена Жиліна.

Раніше член кадрової комісії Олександр Лємєнов повідомляв, що майже 30% претендентів на роботу в Офісі Генерального прокурора не склали іспит на знання законодавства. Із 1088 прокурорів проходять далі 774, не склало іспит 197, не з’явилось 117.
За словами Лємєнова, низка прокурорів, які не склали іспит, почали влаштовувати “саботаж” та поширювати ідею подавати позов про незаконність кадрових комісій і положення про атестацію, бо їм “нічого втрачати”. При цьому він зазначив, що тести були простими, і про це говорили переважна більшість кандидатів, які їх склали.

Коментарі