Компанія Ілона Маска SpaceX планує повністю забезпечити глобальне інтернет-покриття за допомогою мінісупутників Starlink.

  • Червень 22, 2021

Після того, як супутники забезпечать глобальне покриття, компанія почне перемовини з регуляторними органами різних країн для дозволу з надання телекомунікаційних послуг, заявила виконавча директорка SpaceX Гвен Шотуелл, передає Reuters.
Ми успішно запустили приблизно 1800 супутників. Щойно вони досягнуть робочої орбіти, ми матимемо постійне глобальне інтернет-покриття. Це має відбутися приблизно у вересні
сказала вона на технологічній конференції Macquarie Group.

До 2027 року SpaceX планує вивести в космос 42 тис. мінісупутників.

SpaceX розвиває проект Starlink із кінця 2014 року. Тоді Ілон Маск уперше оголосив про плани з’єднати весь світ глобальним супутниковим інтернетом. З початку року SpaceX провела вже 13 запусків в інтересах Starlink, довівши орбітальне угруповання до 893 апаратів. До кінця цього року компанія Ілона Маска планує виконати ще два запуски. 18 жовтня SpaceX відправила на орбіту чергову партію із 60 інтернет-супутниками Starlink.

У травні Ілон Маск заявляв, що приблизно 500 тис. осіб уже зробили передзамовлення за інтернет Starlink. Перші користувачі стверджують, що інтернет працює без перебоїв навіть за екстремальних погодних умов.

Коментарі