Конгрес США схвалив виділення додаткових $150 млн допомоги Україні

  • Квітень 16, 2021

Їх передадуть на покращення ситуації у сфері безпеки, заявив на церемонії передачі командування в Центрі бойової підготовки в Яворові Львівської області тимчасова повірений у справах США в Україні Крістіна Квін, передає посольство США.

Вона каже, що 2021 року Україна зробила значний прогрес у здійсненні реформ. ЗСУ стали більш боєздатними та професійними. Квін відзначила підготовку українських військових іноземними інструкторами в Яворові. Додала, що це лише частина допомоги у сфері безпеки на $2 млрд, які США надали з 2014-го.
Адміністрація Байдена продовжує і підсилює цю підтримку. У березні Міністерство оборони США оголосило новий пакет допомоги Україні в галузі безпеки на 125 мільйонів доларів, який включає фінансування, військовий вишкіл, обладнання та консультативну допомогу. У цьому фінансовому році Конгрес США схвалив виділення додаткових 150 мільйонів доларів допомоги Україні

США розглядають можливість відправки військових кораблів у Чорне море в найближчі тижні. Таким чином Білий дім має намір продемонструвати Україні свою підтримку, повідомляє CNN з посиланням на джерело в Міністерстві оборони США.

Коментарі