Київський волонтерський штаб провів експертний незалежний аудит КМКЛ №17 на стан готовності до прийому пацієнтів з covid19

  • Квітень 2, 2020

Про це повідомив радник мера столиці Максим Бахматов на своїй сторінці у Facebook.
Загальна кількість апаратів ШВЛ 24! На цьому дуже часто закінчуються офіційні звіти від головних лікарів, до головних сан-епідем лікарів @віктор ляшко. Але незалежний і експертний і справжній аудит треба читати повністю. Ось вам вижимка!
Загальна кількість апаратів ШВЛ – 24, неробочих – 8, робочих – 16, з них 10 не відповідають вимогам та не мають режимів для лікування пацієнтів з гострим респіраторним дистрес синдромом, яким може ускладнюватись covid19.
Залишається 6, 4 з них працюють на ургент і не можуть бути залучений для лікування covid19. Бо інші екстрені випадки, на жаль не пішли на карантин
Один апарат ШВЛ коштує 500 тис. Їх необхідно 10, а це вже 5 млн грн.
Та сама історія з СРАР апаратами (3 млн грн), моніторами (750 тис. грн), аспіраторами (64 тис. грн), пульсоксиметрами (40 тис. грн), помпами шприцевими (270 тис. грн) та волюметричними (482 тис.) – без цього всього обладнання надати якісну допомогу неможливо!

Крім того, у лікарні неробоча вентиляція, відсутнє альтернативне джерело електропостачання, потребує технічного обслуговування аналізатор крові.

З позитивного: тут вже прокладають кисневу магістраль за кошти Фонду ІТ-компанії Innovecs.
Моє суб’єктивне враження, що ця лікарня не виняток. Потрібно робити аудити… Після аудиту ми сформували перелік необхідного для лікарні №17. Якщо ми його закриваємо, ця лікарня зможе розмістити в себе 62 пацієнти (50 інфекційне відділення та 12 відділення інтенсивної терапії)
Загальна сума складає 10 млн 606 тис. 92 грн. Ті, хто хоче допомогти, можуть звертатися в особисті повідомлення до Бахматова.

У столиці опалення почнуть відключати 5 квітня, у неділю. На повне завершення опалювального сезону піде 2-3 дні.

Коментарі