Лікар розвінчала поширені міфи про коронавірус

  • Грудень 20, 2020

Високі температури і алкоголь можуть боротися з Covid-19, але людина не може повністю захистити себе від вірусу такими методами.

Про це розповіла лікар-пульмонолог, завідувач інфекційним відділенням Київської міської клінічної лікарні № 17 Світлана Гук.

За її словами, вірус здатний потрапляти в організм людини через носоглотку, очі і ротову порожнину.
Якби він все-таки проникав до нас через ротоглотку, і ми пили той чай без кінця, можливо, в цьому був би якийсь сенс, але вірус найчастіше проникає в організм через носоглотку, очі і ротову порожнину, звичайно, але ви не можете поставити собі крапельницю з гарячого чаю.
Дійсно, віруси бояться високих температур, це правда, але ви не можете створити в своєму організмі таку температуру в цілому

Існує також міф про алкогольні і спиртовмісні речовини.
Мовляв, вірус побивається спиртом, тому давайте гарненько вип’ємо, і буде все добре. Але це повинна бути певна концентрація у вашій крові, і будуть інші проблеми

Американські лікарі виявили новий рідкісний, але небезпечний симптом коронавірусу. За два місяці медики в Нью-Йорку зафіксували три випадки, коли у заражених коронавірусів пацієнтів виникав такий симптом, як кератит – запалення рогівки.

Коментарі