Лікарня “Феофанія” може госпіталізувати Covid-хворих як платно, так і безкоштовно

  • Грудень 2, 2020

Відповідно до указу президента від 14 січня 2020 року, безкоштовно у “Феофанії” може лікуватися кожен громадянин України за наявності показань до госпіталізації, повідомили в лікарні на запит.

Перед цим пацієнтів оглядає спеціаліст “Феофанії”. Така госпіталізація можлива лише у випадку наявності бюджетних призначень.

Лікуватися в медзакладі пацієнт може й власним коштом, якщо є показання до госпіталізації. Вартість одного ліжко-дня для лікування пацієнта з коронавірусом становить 7,8 тис. грн.
На сьогодні опрацьовується питання змін до постанови Кабінету міністрів про можливість заключення договорів НСЗУ на технології, яких немає в інших лікувальних закладах
У лікарні додали, що для надання стаціонарної допомоги Covid-хворим перепрофілювали корпус №3, у якому розгорнули 42 ліжка. Є можливість збільшити їх кількість до 92-95, але для цього потрібно розв’язати проблему з постачанням кисню та залучити додатковий персонал.

Станом на 1 грудня “Феофанія” пролікувала 162 пацієнта, хворих на коронавірус з важким та вкрай важким перебігом.

Президент Володимир Зеленський перебував у лікарні “Феофанія” на тих самих умовах, що й інші пацієнти, хворі на Covid-19. Сума утримання становить 7,8 тис. грн на день. Про це повідомив головний лікар “Феофанії” Ігор Семенів.

Коментарі