Мер Києва Віталій Кличко вважає, що провести масове ПЛР-тестування в Україні майже нереально

  • Грудень 9, 2020

Про це він заявив під час онлайн-брифінгу.

На думку фахівців, зазначив Кличко, таке тестування може виявити понад 25-30% безсимптомних носіїв вірусу. А щоб масове тестування було ефективним, його необхідно проводити кількома хвилями у всій країні.
Як нещодавно заявив прем’єр-міністр, уряд готує проєкт масового тестування. Його, нібито, хочуть провести у Києві та всіх великих містах України. По-перше, у нас немає такої кількості тестів. По-друге, потрібні пересувні лабораторії, фахівці, що в них працюватимуть. І, на жаль, таких можливостей у держави я на сьогодні не бачу
Кличко також висловився щодо масового тестування на коронавірус у Львові. За його інформацією, таке тестування поки не планується.
Тільки для одного Львова це коштуватиме приблизно 500 млн грн. Не враховуючи вартості організації тестування. Можете уявити, скільки на це потрібно коштів столиці, де населення в кілька разів більше?

Станом на 9 грудня інфікованих коронавірусом у столиці побільшало на 1728. Учора недугу діагностували в 1475 людей. Загалом підтверджених випадків – 84 538. За словами Віталія Кличка, Київ робить найбільшу кількість тестів з усіх міст України – понад 400 на 100 тис. населення.

Коментарі