Міністерство освіти та науки розглядає 4 сценарії проведення ЗНО 2021 року

  • Грудень 3, 2020

Форма проведення залежатиме від епідеміологічної ситуації, сказав на засіданні Комітету з питань освіти, науки та інновацій т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, передає сайт Верховної Ради.
Попередньо є 4 сценарії, які суттєво оновили. Згідно з нормативними документами процедури чітко регламентовані. Мережу пунктів проведення ЗНО затвердимо не пізніше 9 квітня 2021 року. Інформацію про місце проходження тестування учасники отримають на інформаційних сторінках власних кабінетів не пізніше, ніж за 4 тижні до проведення 1-го тестування, тобто не пізніше 30 квітня
Під час реєстрації особа має надати інформацію про мету проходження ЗНО – бажання отримати результат лише за шкалою 1-12 балів чи 1-12 та 1-200 балів. Це дозволить спланувати роботу, прогнозувати фінансові витрати, неявку учасників та вирішити інші організаційні питання.

На ЗНО можна почати реєструватись 1 лютого 2021 року. Тестування триватиме з 21 травня по 16 липня.

Для випускників шкіл результати зовнішнього незалежного оцінювання зарахують як оцінку за державну підсумкову атестацію. У цих тестах однакова кількість завдань, але результати переводять у різні бали. Про це повідомила пресслужба Українського центру оцінювання якості освіти у Facebook.

Коментарі