Міністерство юстиції відкрило всі реєстри та всі бази даних

  • Лютий 1, 2018

Міністр юстиції Павло Петренко на конференції «Інтерфаксу» розповів про справи в його міністерстві. Зокрема торкнулися питань про зміну роботи через призму прийняття нових законопроектів Верховною Радою. Зміни торкнулись як правової системи так і безпосередньо роботи самого міністерства. Робота почала проводитись більш публічно були відкритими всі реєстри, всі бази даних.

 

«Міністерство юстиції відкрило всі реєстри, всі бази даних, дало доступ до них і представникам громадськості і антикорупційним органам. Ми запустили низку новацій в системі реалізації арештованого майна»

 

Також було на звіті було озвучено такі досягнення як передання великої кількості  повноважень від міністерства на рівень місцевих органів влади, запровадження низки онлайн сервісів. Зокрема було згадано про досягнення які може відчути кожен.

 

«Було багато важливих та успішних проектів, зокрема проект про видачу свідотства про народження, реєстрації по місцю проживання малюків безпосередньо у пологових будинках. Також дуже популярним є проект «Одруження за добу»»

 

Нагадаємо осінню минулого року президентом був підписаний закон згідно якого 2018 рік оголошується роком реалізації проекту  «Я маю право», згідно проекту органи місцевого самоврядування мають сприяти забезпеченню реалізації проекту шляхом надання інформаційно – роз’яснювальної роботи.

 

 

Коментарі