Міністр фінансів США Джанет Єллен попередила про “вибух ризиків” на цифрових ринках, у тому числі неправомірне використання криптовалюти

  • Лютий 11, 2021

Вона також заявила, що нові фінансові технології можуть допомогти у боротьбі із злочинністю та скороченням нерівності.
Ми живемо в умовах різкого зростання ризиків, пов’язаних із шахрайством, відмиванням грошей, фінансуванням тероризму та конфіденційністю даних
Технології можуть бути використані для стримування потоку “чорних” грошей від організованої злочинності та боротьби з хакерами. За її словами, прийняття у грудні закону Про боротьбу з відмиванням грошей дозволить Мінфіну переглянути структуру боротьби з незаконним фінансуванням, яка фактично не змінилася з 70-х.

Сенат США затвердив 25 січня 74-річну Джанет Єллен на пост міністра фінансів. Її кандидатуру запропонував президент США Джо Байден. Єллен стала першою жінкою, яка очолила Мінфін США.

Єллен – американська економістка та державна діячка. Дослідниця в Брукінґському інституті та професорка Університету Каліфорнії в Берклі. Єллен обіймала посаду голови Федеральної резервної системи (ФРС) США із 2014 до 2018 роки – перша жінка на цьому посту.

Коментарі