Москва після навчань “Захід-2021” залишила у наближених до кордону України районах численні армійські батальйони

  • Вересень 25, 2021

Українське командування не фіксує масового повернення військових РФ до місць постійної дислокації. Про це розповів головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний в інтерв’ю.
Незважаючи на те, що 16 вересня офіційно по телевізору показували, що пройшло урочисте закриття навчань, на сьогодні ми не фіксуємо масового повернення в пункти постійної дислокації тих батальйонно-тактичних груп, які вийшли на підсилення. А їх було аж 19 на сьогодні, які з’явилися додатково, насамперед під час проведення цих навчань, і на території Республіки Білорусь, і на території Російської Федерації
Ці батальйонно-тактичні групи продовжують виконувати завдання у Південному військовому окрузі Росії. За даними командування, кожна така група налічує близько тисячі російських військових.

Залужний зазначив, що хоча ці військові й “не стоять з автоматами” під українським кордоном, проте знаходяться у відповідних районах РФ, наближених до України.

Головнокомандувач ЗСУ додав, що деякі військові все ж поверталися до місць дислокації для голосування на виборах до Державної думи. Але це не означає, що українське командування може “розслаблятися”.

У Росії та Білорусі відбулися спільні військові навчання “Захід-2021”.

Вони тривали з 10 до 16 вересня. Навчання були на дев’яти полігонах у Росії, в акваторії Балтійського моря та на п’яти полігонах у Білорусі.

Коментарі