На Софійській площі у Києві сьогодні о 19:00 урочисто засвітять головну ялинку країни

  • Грудень 19, 2020

Дійство транслюватимуть онлайн та на телебаченні.
Ті, хто не матиме можливості потрапити на засвічення новорічної красуні, зможуть зробити це онлайн. Трансляцію дійства проведе ТРК “Київ”, а також його можна буде побачити на Youtube каналі ТРК “Київ”, Youtube-каналі КМДА та Офіційному порталі Києва. Ми з нетерпінням чекаємо тієї миті, коли поринемо в новорічну казкову атмосферу. І зробили все можливе, аби вона була безпечною. Звісно, на всіх новорічних локаціях буде контроль за дотриманням карантинних правил. Проте просимо й відвідувачів відповідально поставитись до встановлених вимог – тримати соціальну дистанцію та носити засоби безпеки
Зазначила директорка департаменту культури Діана Попова.

Які атракції чекають на киян і гостей міста?

Для уникнення скупчення людей новорічний маршрут простягається на 8 км та має 7 локацій: Софійська площа, Арка дружби народів, пішохідно-велосипедний міст, парк “Володимирська гірка”, Алея художників, Андріївський узвіз та Контрактова площа.

Цьогоріч через карантин святкування проходитиме без фестивалів, концертів, великих сцен, фуд-кортів, будуть лише сувеніри та гарячі напої. Натомість новорічний маршрут матиме безліч інших цікавинок: світлові арт-інсталяції, фотозони, атракціони, гірки, ковзанки тощо.

Головна ялинка країни височітиме на Софійській площі, головна ялинка Києва – біля Арки дружби народів, а центральна ялинка Подолу стоятиме на Контрактовій площі.

18 грудня, напередодні Дня св. Миколая, відбулось урочисте відкриття загальноміської ялинки Львова. Цьогорічне новорічне дерево привезли з Дрогобицького лісництва. Аби уникнути масового скупчення людей, львів’яни та гості міста могли дивись на засвічення ялинки онлайн.

Коментарі