НАБУ перевіряє інформацію про корупційні зв’язки Порошенка і Злочевського, оприлюднену на плівках Онищенка

  • Травень 25, 2018

Національне антикорупційне бюро України за зверненням народного депутата Юрія Дерев’янка перевірить в межах кримінального провадження інформацію про можливу корупційну угоду президента Порошенка з екс-міністром екології Миколою Злочевським, оприлюднену на так званих “плівках Онищенка”.

НАБУ перевіряє інформацію про корупційні зв’язки Порошенка і Злочевського, оприлюднену на плівках Онищенка
Про це повідомила прес-служба нардепа. В НАБУ повідомили Дерев`янку, що розглянули його звернення щодо можливого зловживання владою і службовим становищем вищими посадовими особами держави, яке виразилось з досягненні незаконних домовленостей з колишнім міністром екології та природних ресурсів Миколою Злочевським.

“Повідомляємо, що викладені у Вашому звернення доводи щодо можливого вчинення криміналу в кримінальному провадженні № 52016000000000466 корупційних правопорушень вищими посадовими особами держави є предметом доказувань, яке зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань на підставі інформації, відображеної в інтерв’ю народного депутата України Онищенка Олександра Романовича”, — йдеться у відповіді НАБУ.

Раніше Юрій Дерев`янко звернувся до НАБУ з вимогою перевірити факти, озвучені 18 квітня 2018 року в ефірі програми “Український формат” на телеканалі Newsone, зокрема оприлюднені аудіозаписи, які за твердженням нардепа Олександра Онищенка є його розмовами з президентом Петром Порошенком.

Він підкреслив, що у цьому записі зафіксовано обговорення незаконних домовленостей з екс-міністром екології і природних ресурсів Миколою Злочевським, зокрема поставка газу на суму 10 мільйонів доларів компаніям, пов’язаним з президентом з подальшим розподілом прибутків 50/50. Депутат просив НАБУ встановити осіб, аудіозапис яких був оприлюднений, внести відомості до реєстру та притягнути винних осіб до відповідальності.

Коментарі