Нейромережа проаналізувала сотні пісень Євробачення і створила ідеальну композиуію для цього пісенного конкурсу

  • Травень 30, 2019

Перед цим група музикантів, програмістів і художників хотіли з’ясувати, що становить структуру хіта на музичному конкурсі Євробачення.
Досконала пісня для конкурсу називається “Сині джинси і криваві сльози”.
Музика і текст пісні були повністю написані штучним інтелектом. Вокал в треку належить комп’ютеру і першому переможцеві Євробачення від Ізраїлю – співакові Ізхару Коену, який виграв конкурс у 1978 році. Творці нейромережі відзначають, що “Сині джинси і криваві сльози” – пісня про “розчарування в любові між музикантом і комп’ютером”. Спродюсував трек Авшалом Аріель – один з авторів хіта Toy, з яким ізраїльська співачка Нета Барзілай перемогла на конкурсі минулого року.
Текст пісні виявився дуже смішним. У ній присутні такі безглузді рядки, як “В цій болю птиці, яка пролітає над трояндами печалі”, “У сліз завжди будуть мокрі очі” і “Ні життя без твого життя в стражданні”. Коментатори жартували, що трек в цілому дійсно відображає дух Євробачення.
“Ось ви смієтеся, але якби Греція відправила це на конкурс, Кіпр все одно дав би 12 балів”, “Це абсолютно те, що Сан-Марино могло б відправити на конкурс”, “Я абсолютно точно чув тексти з набагато меншим змістом на Євробаченні”, “На 100% матеріал для Євробачення”, “Петиція: нехай Вєрка Сюрдючка виконає цю пісню на конкурсі в наступному році”, – писали користувачі.

В Ізраїлі представили пісню Blue Jeans & Bloody Tears. Її створили за допомогою штучного інтелекту, який зібрав разом фрагменти пісень учасників Євробачення різних років.

Коментарі