“Нова пошта” готується до високого сезону та додатково набирає 2,5 тис. співробітників

  • Вересень 23, 2021

Компанія “Нова пошта” готується до високого сезону та додатково набирає 2,5 тис. співробітників на посади операторів відділень, кур’єрів та вантажників на сортувальні термінали. Компанія пропонує довгострокову співпрацю.

“Це не сезонна робота. Усі співробітники будуть оформлені в штат і залишаться працювати з нами на постійній основі. Кожен працівник “Нової пошти” має офіційне працевлаштування, стабільну зарплату та безкоштовне медичне страхування. Для співробітників сортувальних терміналів передбачений трансфер, безкоштовні обіди та проживання”, – розповіла Ніна Масюк, HRD Нової пошти.

Вакансії відкриті у містах-мільйонниках, обласних та районних центрах по всій Україні.

Більше дізнатися про вакансії в “Новій пошті” можна за посиланням або по телефону: 067 000 00 25

Для “Нової пошти” високий сезон починається у жовтні й триває до Нового року. Саме на цей період припадає велика кількість покупок із українських інтернет-магазинів та з-за кордону. Обсяги доставок зростають на 30-50% у порівнянні з літніми місяцями. Це також час акційних пропозицій “чорної п’ятниці”, закупівлі подарунків для близьких та рідних до новорічно-різдвяних свят тощо.

Група “Нова пошта” надає клієнтам – як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема “Нова пошта”, “Нова пошта Молдова”, “Новапей” і “Нова пошта Глобал”.

“Нова пошта” – лідер логістичного ринку, який забезпечує доставку до відділень, поштоматів, за адресами і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном.

Мережа компанії налічує більше 8,7 тис. відділень по всій Україні. Кількість відправлень за 2020 рік перевищила 327 млн.

“Новапей” – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима.

“Нова пошта Глобал” розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном.

Група “Нова пошта” працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2020 рік Група перерахувала до бюджету країни 5 млрд грн податків і зборів.

Детальніше про продукти та послуги на сайті: https://novaposhta.ua. Контакти для ЗМІ: corp.com@novaposhta.ua

Коментарі