Нове дослідження показало, що Covid-19 не поширюється через поверхні, такі як дверні ручки або вимикачі

  • Жовтень 6, 2020

Будь-який вірус, який залишився на поверхні, зазвичай не досить сильний, щоб спричинити захворювання, пише Daily Mail із посиланням на професорку медицини Каліфорнійського університету Моніку Ганді.

Тому такі заходи, як миття рук і відмова від дотику до обличчя, менш важливі, ніж соціальне дистанціювання та носіння масок для запобігання поширенню Covid-19.

Це також означає, що в постійному обприскуванні поверхонь антибактеріальним спреєм, як багато хто став робити під час пандемії, може не бути потреби.

Окреме дослідження, яке опублікували в журналі Lancet, показало, що будь-який коронавірус, який залишився на поверхні, несе лише “дуже невеликий” ризик зараження.

Раніше провідний науковий співробітник Інституту фізики НАН України, доктор фізико-математичних наук Семен Єсілевський заявив, що якщо існує шлях зараження коронавірусом через поверхні, то він є малоймовірним.

Німецькі дослідники оцінили ймовірність зараження Covid-19 під час польоту в літаку. Вона виявилася нижчою, ніж прийнято вважати, через гарну вентиляцію.

Коментарі